MEIE LUGU

PALUKÜLA SAUNAD

Kosutav puhkus imekaunis
Raplamaa looduses

Asume Raplamaal, otse Paluküla mäe kõrval ning meie juures on mõnus lõõgastuda pärast looduses sportimist või matkamist ja korraldada endale isiklik spa elamus.

Meie juures saab nautida nii soome sauna, suitsu- kui tünnisauna ning ööbida saunamajas, glämpingtelgis või minimajades, täpselt nii, kuidas soovite! Paluküla on ideaalne koht end linnakärast välja lülitada ning puhata looduse rüppes. Meie juures saab nutiseadmed jätta kõrvale, kuna internet levib vaid kindlates kohtades.

OOTAME TEID!

Kes on Paluküla Saunade taga?

Me oleme noor viieliikmeline perekond ning mõned aastad tagasi kolisime pereisa Lauri ehitatud koju Palukülla. Andra on pärit Raplast ning Lauri on üles kasvanud siin samas lähedal Lelles, nii et Paluküla metsad ja rajad on meile mõlemale väga tuttavad.

Loodus on meil südames, meile meeldib maal elada ning tahame seda rahulikku ja turvalist eluviisi pakkuda ka oma lastele. Seepärast oleme loonud ka Paluküla Saunad võimalikult looduse keskele, kuhu oleks kõigil võimalik tulla linnakärast eemale puhkama ja rahus saunasid nautida. Meile on oluline, et teil kõigil tekiks võimalikult kodune tunne, et end päriselt välja lülitada. 

Ootame teid külla ning nautima looduse lähedust Paluküla Saunades!