Minimaja “Kuuse”

Minimaja “Kuuse” mahutab kuni 5 inimest. Majakeses on elutuba-köök, dušš, saun, lai voodi.

Paluküla Saunade minimaja “Kuuse” on avatud broneeringuteks! Minimajas on olemas kõik vajalik sinu mugavaks puhkuseks looduse keskel.

Alumisel korrusel paikneb elutuba koos kööginurgaga, duširuum ja wc ning elektrikerisega soome saun. Teisel korrusel on lai (160 cm) kahekohaline voodi ning lisaks tumba, mis avaneb lisavoodiks. Alumise korruse diivan on lahtikäiv ning mahutab mugavalt magama kaks inimest.
Kööginurgas on olemas: kraanikauss, pliit, külmkapp, pott ja pann, presskann, veekeedukann, sööginõud ja -riistad. Hinna sees on voodipesud ja rätikud.

Grilli kasutamiseks palume kaasa võtta grillsütt. Meie puudega grilli tegemine on lisatasu eest. 

Maja kõrval on mõnus tünnisaun, mille kasutamine on lisatasu eest 40 eur/kogu õhtuks. Palume soovist eelnevalt teavitada! Tünnisaun on soovi korral teie jaoks eelköetud, kütmisaeg on 2-3 tundi.

Minimaja külastajatel on võimalik vastavalt saadavusele broneerida ka tiigi kaldal asuvat suurt saunamaja, suitsusauna või glämpingtelki. Minimaja “Kuuse” kõrval asub teine minimaja “Kadaka”, mida saame pakkuda teie seltskonnale kahe maja broneerimisel soodushinnaga. Uuri enne broneeringu tegemist saadavust!

Majutus kuni viiele120€ /öö
Tünnisaun40€ / õhtu
Suitsusaun100€ / õhtu

Details

  • Guests: 5

Availability

Prices start at: 120 per night

Reservation Form

Required fields are followed by *